Krmítka - Systémy pro krmení

Potřebujete kvalitní technologii pro krmení prasat? Obraťte se na profesionály! Nabízíme krmítka, koryta, dopravníky, automatická krmítka a mnoho dalšího.


Category


Krmítka a koryta od firmy Brunnthaller

Firma Brunnthaller Vám nabízí kvalitní řešení pro krmení - krmítka, koryta, krmné systémy, automatická krmítka, dopravníky a další.

Můžete si vybrat zařízení, které vyhovuje přesně Vašim požadavkům.


Krmítka na tekuté krmení

Pro krmení tekutého krmiva se využívá speciální krmný systém. Systém je navržen pro přesné dávkování krmiva pomocí výdejních ventilů. Krmítko pro tekuté krmení má mnoho výhod, mezi něž patří přesná evidence krmiva, přesný výdej krmiva, mimo jiné je možné krmítko užívat ve více jazykových mutacích ( včetně Angličtiny či Ruštiny a dalších).

Automatická krmítka

Automatická krmítka zahrnují dva způsoby krmení. První jsou automatické krmné stanice stanice. Tato krmítka, stanice jsou elektronicky řízena a sami se starají o výkrm prasnic. Krmítka sama určují je-li možné prasnici dát dávku krmiva. Při propojení krmítek s PC získáte dokonalý přehled o stavu Vaší stáje.

Druhým způsobem jsou samokrmítka. Tato krmítka umožňují krmení prasnic kdykoliv si zvíře pomocí jednoduchého mechanismu vysype část krmné směsi. Nastavení "průtoku" krmítka je jednoduché a dá se tak řídit kolik krmiva se vysype.
Communication with Brunnthaller

Brunnthaller - CS, s.r.o. 

Pardubická 1453

535 01  Přelouč

Telefon: +420 466 955 399
Fax:        +420 466 955 440 

www: www.brunnthaller.com
E-mail:
info@brunnthaller.com

                 

        Obchodní zástupci

E-SHOP

  

Vstup do eshopu

 

e-mail: eshop@brunnthaller.com
 VYSOCE ODOLNÉ PLASTOVÉ DVEŘE SOLID